09 Qer

Zvicër, St.Gallen

MADHËSIA SKELE 2600M2

Ishte kënaqësi të punoja me klientin.
Dizajni i skelave ishte kompleks dhe kishte sfida që arritëm t'i përballonim. Komunikimi i mirë mes nesh dhe klientit ishte kyç dhe ne jemi të kënaqur të raportojmë se gjithçka shkoi sipas planit.

sqShqip
en_USEnglish sr_RSСрпски језик de_DEDeutsch sqShqip