Skele me kualitet të lartë dhe me standarde europiane

VIJATOR – Skele Fasadë

Sistemet e skeleve fasadë – Produkti V-1 / V-2 , së shpejti sistemi V-3 (kompitabile me sistemin Layher) dhe V-M sistem Modul


Pse t’i zgjedhni skelet tona ?Profesionalizimi

Ekipi VIJATOR-GRUPI ka të gjitha njohuritë dhe mjetet e nevojshme për të llogaritur si duhet parametrat e një skele. Ne gjithmonë përpiqemi të plotësojmë pritjet e klientëve tanë.Fleksibiliteti

Klientet tane munde te zgjedhin prej nje mori ofertash nga produktet e skeleve tona qe ti mbulojn kerkesat dhe pritshmerit e tyre. Ne jemi ne gjendje te prodhojme edhe elementet me te pazakonta te skeleve.
Mbrojtja dhe Standardet

Një ndërtim i qëndrueshëm i skelave është miqësor për njerëzit që punojnë në lartësi. Produktet tona kanë të gjitha çertifikatat e nevojshme dhe plotësojnë standardet e sigurisëGarancioni I Cilesise

Ne ofrojmë produkte me cilësi të shkëlqyera, të bëra me shumë kujdes për detajet, me çmime të ulëta.Besimi

Ne fituam besimin e qindra kompanive nga e gjithë Evropa që u bënë klientët tanë të përhershëm.


Beso

Aftesite dhe sherbimet tona

Projektet e kryera ne kohe

Ekipi ynë do të bëjë të gjitha kërkesat tuaja në kohë dhe mirë, brenda buxhetit. Ju mund të jeni të sigurt për këtë me kompaninë tonë.

Gjithnje ne dispozicion

Ne jemi atje për ju në çdo kohë që na duhet. Kontaktoni me ne për një konsultim, vlerësim ose ndonjë pyetje që mund të keni.

Profesional

Gjithmonë mund të mbështetesh në WASM. Ekipi ynë i profesionistëve do t’ju ndihmojë të shndërroni kërkesën tuaj në një realitet të shpejtë.

Projektet e Fundit

Njihuni me punët tona të funditCertifikatat dhe Testimi


9001-2015-2-792x540.png

Certifikata e nenshtrimit (bindjes)

ISO 9001:2015

Për cilësinë dhe sistemin e menaxhimit
14001-2015-2-792x540.png

Certifikata e nenshtrimit (bindjes)

ISO 14001:2015

Për sistemin e menaxhimit të mjedisit450001-1-792x540.png

Certifikata e nenshtrimit (bindjes)

ISO 45001:2018

Për sistemin e menaxhimit të shëndetit dhe sigurisë në punë22148601-Conformity-certificate-EN-Page-01-Snapshot-02-2-794x540.png

Testimi i skeleve

Raportet e testeve

Shërbimet e inspektimit, kontrollit, mbikëqyrjes dhe çertifikimit të produkteve.

CE MarkingNa pershendetni

Na dergo nje email

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar me *

    Your Name (required)

    Your Email (required)

    Subject (required)

    Your Message